PWR247T-100-1000J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR247T-100-1000J
JLCPCB Part #
C5713564
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 100W 100Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-247 Through Hole Resistors ROHS