PWR221T-50-10R0F
MFR.Part #
PWR221T-50-10R0F
JLCPCB Part #
C1367163
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS