PWR221T-30-R500J
MFR.Part #
PWR221T-30-R500J
JLCPCB Part #
C1367624
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 500mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS