PWR221T-30-R050J
MFR.Part #
PWR221T-30-R050J
JLCPCB Part #
C1367019
Description
-50℃~+150℃ 30W 50MΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS