PWR221T-30-R030J
MFR.Part #
PWR221T-30-R030J
JLCPCB Part #
C3535313
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 30mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS