PWR221T-30-7R50F
MFR.Part #
PWR221T-30-7R50F
JLCPCB Part #
C1367005
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS