PWR221T-30-4R70F
MFR.Part #
PWR221T-30-4R70F
JLCPCB Part #
C3482194
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS