PWR221T-30-3R30J
MFR.Part #
PWR221T-30-3R30J
JLCPCB Part #
C3545802
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 3.3Ω 30W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS