PWR221T-30-3301F
MFR.Part #
PWR221T-30-3301F
JLCPCB Part #
C1369622
Description
-50℃~+150℃ 3.3kΩ 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS