PWR221T-30-30R0F
MFR.Part #
PWR221T-30-30R0F
JLCPCB Part #
C1367064
Description
-50℃~+150℃ 30W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS