PWR221T-30-2502F
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR221T-30-2502F
JLCPCB Part #
C3393478
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 25kΩ 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS