PWR221T-30-2501F
MFR.Part #
PWR221T-30-2501F
JLCPCB Part #
C3539374
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 2.5kΩ 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS