PWR221T-30-1500J
MFR.Part #
PWR221T-30-1500J
JLCPCB Part #
C1369640
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 150Ω 30W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS