PWR221T-30-1200F
MFR.Part #
PWR221T-30-1200F
JLCPCB Part #
C1367619
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 120Ω 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS