PWR221T-30-1003F
MFR.Part #
PWR221T-30-1003F
JLCPCB Part #
C7328772
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 30W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS