PWR221-2FCR050F
MFR.Part #
PWR221-2FCR050F
JLCPCB Part #
C19574473
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 50W 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS