PWR221-2FCR020F
MFR.Part #
PWR221-2FCR020F
JLCPCB Part #
C19539847
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 20mΩ 50W Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS