PWR221-2FC30R0F
MFR.Part #
PWR221-2FC30R0F
JLCPCB Part #
C19618959
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 30Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS