PWR221-2FC2R50F
MFR.Part #
PWR221-2FC2R50F
JLCPCB Part #
C19300910
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 2.5Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS