PWR221-2FC1000F
MFR.Part #
PWR221-2FC1000F
JLCPCB Part #
C19456914
Package
TO-221
Description
-40℃~+155℃ 100Ω 50W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-221 Through Hole Resistors ROHS