PWR220T-35-7R50J
MFR.Part #
PWR220T-35-7R50J
JLCPCB Part #
C1366204
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+155℃ 35W 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS