PWR220T-35-1R00F
MFR.Part #
PWR220T-35-1R00F
JLCPCB Part #
C1365714
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS