PWR220T-20-R500F
MFR.Part #
PWR220T-20-R500F
JLCPCB Part #
C3416365
Description
-55℃~+155℃ 20W 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS