PWR220T-20-8R20J
MFR.Part #
PWR220T-20-8R20J
JLCPCB Part #
C3534455
Description
-55℃~+155℃ 20W 8.2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS