PWR220T-20-3R00J
MFR.Part #
PWR220T-20-3R00J
JLCPCB Part #
C3571524
Description
-55℃~+155℃ 20W 3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS