PWR220T-20-33R0J
MFR.Part #
PWR220T-20-33R0J
JLCPCB Part #
C1437576
Description
-55℃~+155℃ 20W 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS