PWR220T-20-22R0F
MFR.Part #
PWR220T-20-22R0F
JLCPCB Part #
C1440910
Description
-55℃~+155℃ 20W 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS