PWR220T-20-2001F
MFR.Part #
PWR220T-20-2001F
JLCPCB Part #
C1365890
Description
-55℃~+155℃ 20W 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS