PWR220T-20-10R0F
MFR.Part #
PWR220T-20-10R0F
JLCPCB Part #
C1525742
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 20W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS