PWR163S-25-R400FE
MFR.Part #
PWR163S-25-R400FE
JLCPCB Part #
C1518145
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 400mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS