PWR163S-25-R100FE
MFR.Part #
PWR163S-25-R100FE
JLCPCB Part #
C3936968
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS