PWR163S-25-R050J
MFR.Part #
PWR163S-25-R050J
JLCPCB Part #
C1356577
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 50mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS