PWR163S-25-R033J
MFR.Part #
PWR163S-25-R033J
JLCPCB Part #
C4118060
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 33mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS