PWR163S-25-4700JE
MFR.Part #
PWR163S-25-4700JE
JLCPCB Part #
C7328766
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS