PWR163S-25-4700J
MFR.Part #
PWR163S-25-4700J
JLCPCB Part #
C1357869
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS