PWR163S-25-39R0J
MFR.Part #
PWR163S-25-39R0J
JLCPCB Part #
C4013960
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS