PWR163S-25-3002J
MFR.Part #
PWR163S-25-3002J
JLCPCB Part #
C4245296
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS