PWR163S-25-2R20F
MFR.Part #
PWR163S-25-2R20F
JLCPCB Part #
C4276360
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS