PWR163S-25-2R00JE
MFR.Part #
PWR163S-25-2R00JE
JLCPCB Part #
C4306324
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS