PWR163S-25-2R00J
MFR.Part #
PWR163S-25-2R00J
JLCPCB Part #
C1356686
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS