PWR163S-25-20R0J
MFR.Part #
PWR163S-25-20R0J
JLCPCB Part #
C1356598
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS