PWR163S-25-12R0F
MFR.Part #
PWR163S-25-12R0F
JLCPCB Part #
C1356562
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250V 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS