PWR163S-25-1000FE
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR163S-25-1000FE
JLCPCB Part #
C2094647
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS