PVG5A103C03R00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PVG5A103C03R00
JLCPCB Part #
C5273013
Package
SMD,5.1x4.8
Description
10kΩ 11 250mW ±10% ±150ppm/℃ SMD,5.1x4.8 Potentiometers, Variable Resistors ROHS