PVG3A202C01R00
MFR.Part #
PVG3A202C01R00
JLCPCB Part #
C5830259
Package
SMD-3P,3.6x3.4mm
Description
1 250mW 2kΩ ±150ppm/℃ ±20% SMD-3P,3.6x3.4mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS