PV75K3225R2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PV75K3225R2
JLCPCB Part #
C3259977
Package
SMD
Description
100V 120V 270pF@1kHz 400A 4J 75V SMD Varistors ROHS