PV37X500C01B00
MFR.Part #
PV37X500C01B00
JLCPCB Part #
C7262748
Package
Plugin
Description
12 250mW 50Ω ±10% ±150ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS