PV37X200C01B00
MFR.Part #
PV37X200C01B00
JLCPCB Part #
C6630218
Package
Plugin
Description
12 20Ω 250mW ±10% ±150ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS