PV37W500C01B00
MFR.Part #
PV37W500C01B00
JLCPCB Part #
C6738798
Package
Plugin
Description
12 250mW 50Ω ±10% ±150ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS