PV36Y500C01B00
MFR.Part #
PV36Y500C01B00
JLCPCB Part #
C7030026
Package
Plugin
Description
25 500mW 50Ω ±10% ±150ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS